CS15-E2GA472MYGSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS15-E2GA472MYGSA
JLCPCB Part #
C342776
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
250V 4.7nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS