CS14-F2GA103MYNKA
MFR.Part #
CS14-F2GA103MYNKA
JLCPCB Part #
C342780
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS