CS10-B2GA102KYASA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS10-B2GA102KYASA
JLCPCB Part #
C342550
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 300V、440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS