CK45-B3FD471KYGNA
MFR.Part #
CK45-B3FD471KYGNA
JLCPCB Part #
C360367
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 470pF 6mm 7.5mm 7mm Y5U ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS