EXLA1V0603-3R3-R
MFR.Part #
EXLA1V0603-3R3-R
JLCPCB Part #
C7189866
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
20.8mΩ 3.3uH 8A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS