CLF12577NIT-1R0N-D
MFR.Part #
CLF12577NIT-1R0N-D
JLCPCB Part #
C138311
Package
SMD,12.8x12.5mm
Description
11.5A 1uH 22A 6.24mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS