CLF10040T-1R0N-H
MFR.Part #
CLF10040T-1R0N-H
JLCPCB Part #
C6142976
Package
SMD,10x9.7mm
Description
1uH 5.7mΩ 6.3A ±30% SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS