CK45-R3FD152K-VRA
MFR.Part #
CK45-R3FD152K-VRA
JLCPCB Part #
C6149989
Package
Plugin
Description
1.5nF 14.5mm 3kV 7.5mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS