CK45-R3AD221K-PRY
MFR.Part #
CK45-R3AD221K-PRY
JLCPCB Part #
C340605
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 220pF 5mm 5mm 7mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS