CK45-E3FD222ZYNNA
MFR.Part #
CK45-E3FD222ZYNNA
JLCPCB Part #
C694530
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+80% 2.2nF 3kV 6mm 7.5mm 9.5mm 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS