CK45-B3AD102KYANA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CK45-B3AD102KYANA
JLCPCB Part #
C165820
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS