B41560A9688M000
MFR.Part #
B41560A9688M000
JLCPCB Part #
C1588050
Package
Bolt,D51.6xL81.7mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 22.2mm 24mΩ@100Hz 3000hrs@105℃ 51.6mm 6800uF 8.7A@100Hz 81.7mm ±20% 螺栓,D51.6xL81.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS