CD90-B2GA331KYASA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD90-B2GA331KYASA
JLCPCB Part #
C342560
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V 330pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS