CD85-E2GA102MYGS
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD85-E2GA102MYGS
JLCPCB Part #
C342506
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 250V ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS