B32022A3393M000
MFR.Part #
B32022A3393M000
JLCPCB Part #
C3300490
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 39nF Y2 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS