CD75-E2GA681MYVSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD75-E2GA681MYVSA
JLCPCB Part #
C695377
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 250V 680pF X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS