B43501B9397M87
MFR.Part #
B43501B9397M87
JLCPCB Part #
C1609830
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
30mm 390uF 400V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS