CD45-E2GA152M-GKA
MFR.Part #
CD45-E2GA152M-GKA
JLCPCB Part #
C435269
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5nF 400V、440V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS