MLG0603P18NHTZ10
MFR.Part #
MLG0603P18NHTZ10
JLCPCB Part #
C275158
Description
1.04Ω 14@500MHz 18nH 200mA 3.5GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS