CD45-B2GA221K-VKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD45-B2GA221K-VKA
JLCPCB Part #
C694487
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+85℃ 220pF 400V、440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS