B32718H1306K000
MFR.Part #
B32718H1306K000
JLCPCB Part #
C5556137
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1kV 30uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS