CD45SL2GA470J-VKA
MFR.Part #
CD45SL2GA470J-VKA
JLCPCB Part #
C1631619
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 400V 47pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS