CD45SL2GA470J-GKA
MFR.Part #
CD45SL2GA470J-GKA
JLCPCB Part #
C1631624
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 400V 47pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS