CD14-E2GA332MYVSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD14-E2GA332MYVSA
JLCPCB Part #
C340617
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V 3.3nF X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS