MHQ0603P1N2BT000
MFR.Part #
MHQ0603P1N2BT000
JLCPCB Part #
C502023
Package
SMD,0.4x0.7mm
Description
1.2nH 1A 20GHz 40mΩ SMD,0.4x0.7mm Inductors (SMD) ROHS