NLV25T-012J-EF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLV25T-012J-EF
JLCPCB Part #
C295166
Package
1008
Description
12nH 270mΩ 500mA Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS