CD10-E2GA152MYVSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD10-E2GA152MYVSA
JLCPCB Part #
C342371
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.5nF 250V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS