CC45SL3JD180JYVNA
MFR.Part #
CC45SL3JD180JYVNA
JLCPCB Part #
C7227786
Package
Plugin
Description
18pF 6kV 7.5mm 7.5mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS