B43657A5537M057
MFR.Part #
B43657A5537M057
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220mΩ@120Hz 25mm 450V 530uF 57mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS