CC45SL3FD390JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3FD390JYNNA
JLCPCB Part #
C5591438
Package
Plugin
Description
39pF 3kV 6mm 7.5mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS