B43501B3157M60
MFR.Part #
B43501B3157M60
JLCPCB Part #
C1602626
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
150uF 25mm 30mm 385V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS