CC45SL3FD331JYNN
MFR.Part #
CC45SL3FD331JYNN
JLCPCB Part #
C7099947
Package
Plugin
Description
14mm 330pF 3kV 7.5mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS