CC45SL3FD330JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3FD330JYNNA
JLCPCB Part #
C1622626
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
33pF 3kV 6mm 7.5mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS