CC45SL3DD330JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3DD330JYNNA
JLCPCB Part #
C1628944
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 33pF 5.5mm 5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS