CC45SL3DD330JYGNA
MFR.Part #
CC45SL3DD330JYGNA
JLCPCB Part #
C5567764
Package
Plugin
Description
2kV 33pF 5.5mm 5mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS