B32654A0224K000
MFR.Part #
B32654A0224K000
JLCPCB Part #
C3810608
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 250V、1kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS