CC45SL3DD271JYGNA
MFR.Part #
CC45SL3DD271JYGNA
JLCPCB Part #
C1633209
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
11mm 270pF 2kV 7.5mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS