B32676E8755K000
MFR.Part #
B32676E8755K000
JLCPCB Part #
C5556133
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 7.5uF 875V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS