CC45SL3AD220JYANA
MFR.Part #
CC45SL3AD220JYANA
JLCPCB Part #
C340574
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 22pF 5.5mm 5mm 5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS