SPM5012T-2R2M-CA02
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM5012T-2R2M-CA02
JLCPCB Part #
C6297662
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
2.2uH 2.7A 4.6A 78.8mΩ ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS