B82477P4103M000
MFR.Part #
B82477P4103M000
JLCPCB Part #
C2045809
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 19mΩ 5.8A 6.4A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS