B82442T1472K000
MFR.Part #
B82442T1472K000
JLCPCB Part #
C3221105
Package
SMD,5x5.6mm
Description
1.95A 4.3A 4.7uH 73mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,5x5.6mm Power Inductors ROHS