B82442H1273K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82442H1273K000
JLCPCB Part #
C6509278
Package
2220
Description
27uH 420mΩ 620mA AEC-Q200 ±10% 2220 Power Inductors ROHS