B41252B128M
MFR.Part #
B41252B128M
JLCPCB Part #
C1599660
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 80V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS