B82144A2473J000
MFR.Part #
B82144A2473J000
JLCPCB Part #
C17697881
Package
Plugin,D5.2xL12mm
Description
40@2.52MHz 47uH 500mΩ 5MHz 800mA ±5% Plugin,D5.2xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS