B43644E5187M000
MFR.Part #
B43644E5187M000
JLCPCB Part #
C3723045
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180uF 1A@100Hz 27mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS