B72500T5200S160
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72500T5200S160
JLCPCB Part #
C2656008
Package
0603
Description
20V 26V 300mJ 30A 30V 96pF@1MHz 0603 Varistors ROHS