MMZ2012D121BTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ2012D121BTD25
JLCPCB Part #
C2661548
Package
0805
Description
1 120Ω@100MHz 300mΩ 500mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS