B43624B9107M000
MFR.Part #
B43624B9107M000
JLCPCB Part #
C1584467
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 25mm 400V 8000hrs@85℃ 900mA@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS