CK45-B3AD152KYGNA
MFR.Part #
CK45-B3AD152KYGNA
JLCPCB Part #
C1628817
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 1kV 5mm 7mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS